Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2
listopad nr 21
grudzień nr 22
styczeń nr 23

"Czas na dzwonek" to nasza gazetka szkolna, wydawana od października 2012 roku. Pomysł zrodził się już dawno, dojrzewał i ewaluował. Zanim został wcielony w czyn, należało znaleźć grupę ambitnych uczniów, którzy będą tworzyli i redagowali wspólne dzieło. Udało się!
Ania Matuszek, Julia Lelątko, Nina Jagiełłowicz, Asia Decowska, Ania Kaźmierska, Agata Błach, Patryk Pliszka - podjęli się tworzenia gazetki. Aktualnie gazetkę redagują uczniowie klasy 6b: Paulina Klaczak, Wiktoria Matuszczyk, Paulina Pacuła, Zosia Westerowska, Pola Półtorak, Stasiu Radziszewski, Oktawiusz Kulesza, Kuba Młocek
Nad stylistyką i stroną językową czuwa pomysłodawczyni przedsięwzięcia pani Anna Kwaśnik, układ stron i ostateczny kształt gazetki to zasługa pani Bożeny Polok.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Piszemy nie tylko o wydarzeniach w szkole, ale też w mieście, Polsce i na świecie.
Zamieszczamy porady dla czytelników, ciekawe przepisy kulinarne, interesujące wywiady z uczniami i nauczycielami naszej szkoły. Mamy też dział kulturalny, rozrywkowy, a nawet ekologiczny. Na uwagę zasługują wywiady ze sławnymi ludźmi, którzy odwiedzają naszą szkołę.
Polecamy wszystkim lekturę naszej gazetki, bo naprawdę warto!